- 0
– teszi fel a kérdést a népszerű független francia hír- és véleményportál, a Boulevard Voltaire cikkét azzal kezdve, hogy hajnalban Németországban 36 ember háza előtt nem a tejeskocsi állt meg, hanem a rendőrség, amely brutálisan behatolt otthonukba, amiért szerintük a közösségi médiában gyűlöletkeltésre alkalmas üzeneteket hoztak nyilvánosságra, elsősorban a migránsokkal kapcsolatban.
Az erről beszámoló cikkírónak, Jean-Yves Le Gallou volt európai képviselőnek Churchill jutott eszébe, aki hajdanán ilyen esetekben a „náci Németországra” és „a Gestapót inspiráló félelmekre” gondolt. Churchill a háború után ilyen esetekben szintén Németországra, de Kelet-Németországra és a Stasira gondolt, amely „mások életébe” ártotta be magát.
„Ha Churchill feltámadna, ma Merkel Németországára gondolna”, írja Le Gallou.
Június 20-án 36 emberhez tört be a német rendőrség összehangolt művelet keretében olyan szerzők ellen, akik twitter üzeneteikben, mint gyanúsították őket, „a gyűlölet üzeneteit” terjesztették. Ami valójában történt, hogy e humoros, kritikus és olykor igen erősen kritikus üzeneteket tulajdonosait a migrációval kapcsolatban indították útjukra.
Olyan férfiak és nők voltak a „tettesek”, akik most azzal számolhatnak, hogy politikailag inkorrekt megnyilvánulásaikért öt évet raboskodhatnak. „Mint amikor a nácikat vagy a kommunistákat bírálók kockáztatták azt, hogy átnevelő táborokba küldik őket.”
Igen, az ideológia változott, de az igazságszolgáltatási és rendőri elnyomás ugyanaz maradt.
Merkel rá akarja erőltetni a társadalomra a Németországot titokban lerohanó több százezer migráns befogadását. A német nép nagy részének akarata ellenére, írja a Boulevard Voltaire.
Ez csak úgy tehető meg, hogy ténylegesen diktatúrát hoz létre, mégpedig a valóság elködösítésével, a cenzúrával és rendőri elnyomással. A határok megnyitása csakis a szabadságjogok elpusztításával lehetséges.
Így amikor a német asszonyok ezreinek mentek neki szexuálisan migránsok 2015/2016 szilveszter éjszakáján, a hatalom és a rendőrség a hallgatási parancsnak szervilisen engedelmeskedő sajtótóban teljes csend honolt. A rendőrség és a hatalom szerencsétlenségére a közösségi fórumok tele voltak a botránnyal.
Azóta a Merkel-kormánynak három prioritása van:
– teljes erejével megőrizni a politikai/rendőrségi/média hatalom politikai korrekt konszenzusát;
– biztosítani a kaliforniai nagy internetes cégek éppen olyan önkényes, mint gyors cenzúrázási eljárásainak működését;
– bekapcsolni a rendőrséget és az igazságszolgáltatást a Merkel-rezsim politikájával túlzottan kritikus személyek ellen.
Vagyis egy totalitariánus elnyomási folyamat kezdetén állunk.
Ilyen helyzetben egyértelmű: az ellenállóknak egymással szolidárisaknak kell lenniük és minden áron megvédeni a kifejezés szabadságát, beleértve azon véleményekét is, amelyekkel nem értenek egyet.
„Ha pedig az elnyomás keményedik, egyes ellenállók politikai menedéket kérhetnek Magyarországon, Lengyelországban és Oroszországban”, zárul a cikk.
Lovas István - www.magyaridok.hu