Ma 2020 október 27. Szabina napja van. Holnap Simon, Szimonetta napja lesz.
219a1b668061f70ae4a75e512270ac72.jpg

Elkészült a Labdarúgó NB I. teljes tavaszi menetrendje

Flag

Szöveg méret

Még nincs értékelve

A Magyar Labdarúgó Szövetség versenybizottságában pénteken összeállították a magyar futballbajnokság teljes tavaszi programját. Ha az időjárás is úgy akarja, akkor a szezon – a 17. fordulóval – február utolsó hétvégéjén folytatódik és május 22-én lesz a zárás.

A legnagyobb szurkolótáborral rendelkező Ferencváros három nagy rangadóját is az Albert stadionban játssza le. Március 11-én a Videoton, április 1-én – bolondok napján (!) – az Újpest, május 1-én – a munka ünnepén – a Debrecen látogat az Üllői útra.

Természetesen mindhárom meccs a Televízió nyilvánossága előtt zajlik majd, ahogy szinte az egész bajnokság, tekintettel arra, hogy hétvégenként öt-öt, a két hétközi fordulóban pedig négy-négy összecsapás kerül képernyőre.A pontvadászatban egyszer iktattak be egy két hetes szünetet, természetesen a magyar válogatott két Hollandia elleni EB selejtezője miatt.Alábbiakban megosztjuk olvasóinkkal az óráról órára lebontott programot. Jó böngészést és remek meccseket kívánunk minden magyar futballbarátnak!

 
 

 
17. FORDULÓ
 
FEBRUÁR 25. (PÉNTEK)
 
BFC Siófok–Győri ETO FC
17 (Sport Tv)
 
Ferencváros–Kecskeméti TE-ERECO
19 (Duna Tv)
 
FEBRUÁR 26. (SZOMBAT)
 
Szolnoki MÁV–Lombard Pápa
13
 
DVSC-TEVA–Paksi FC
15 (Sport Tv)
 
MTK Budapest–Budapest Honvéd
16
 
ZTE FC–Szombathelyi Haladás
16
 
Újpest FC–Kaposvári Rákóczi
17.30 (Sport Tv)
 
FEBRUÁR 28. (VASÁRNAP)
 
Vasas–Videoton FC
17.30 (Sport Tv)
 
 
 
 
18. FORDULÓ
 
MÁRCIUS 4. (PÉNTEK)
 
Kecskeméti TE-ERECO–DVSC-TEVA
17 (Sport Tv)
 
Újpest FC–BFC Siófok
19 (Duna Tv)
 
MÁRCIUS 5. (SZOMBAT)
 
Paksi FC–Szolnoki MÁV
14.30
 
Lombard Pápa–ZTE FC
15 (Sport Tv)
 
Szombathelyi Haladás–Kaposvári Rákóczi
16
 
Győri ETO FC–Vasas
17.30
 
Videoton FC–MTK Budapest
17.30 (Sport Tv)
 
MÁRCIUS 6. (VASÁRNAP)
 
Budapest Honvéd–Ferencváros
17.30 (Sport Tv)
 
 
 
 
19. FORDULÓ
 
MÁRCIUS 11. (PÉNTEK)
 
MTK Budapest–Győri ETO FC
17 (Sport Tv)
 
Ferencváros–Videoton FC
19 (Duna Tv)
 
MÁRCIUS 12. (SZOMBAT)
 
Szolnoki MÁV–Kecskeméti TE-ERECO
14.30
 
Vasas–Újpest FC
15 (Sport Tv)
 
Kaposvári Rákóczi–BFC Siófok
16
 
Szombathelyi Haladás–Lombard Pápa
16
 
ZTE FC–Paksi FC
17.30 (Sport Tv)
 
MÁRCIUS 13. (VASÁRNAP)
 
DVSC-TEVA–Budapest Honvéd
17.30 (Sport Tv)
 
 
 
 
20. FORDULÓ
 
MÁRCIUS 18. (PÉNTEK)
 
Lombard Pápa–Kaposvári Rákóczi
17 (Sport Tv)
 
Videoton FC–DVSC-TEVA
19 (Duna Tv)
 
MÁRCIUS 19. (SZOMBAT)
 
Kecskeméti TE-ERECO–ZTE FC
15 (Sport Tv)
 
BFC Siófok–Vasas
15
 
Paksi FC–Szombathelyi Haladás
16
 
Budapest Honvéd–Szolnoki MÁV
17
 
Újpest FC–MTK Budapest
17.30 (Sport Tv)
 
MÁRCIUS 20. (VASÁRNAP)
 
Győri ETO FC–Ferencváros
17.30 (Sport Tv)
 
 
 
 
21. FORDULÓ
 
ÁPRILIS 1. (PÉNTEK)
 
Kaposvári Rákóczi–Vasas
17 (Sport Tv)
 
Ferencváros–Újpest FC
19 (Duna Tv)
 
ÁPRILIS 2. (SZOMBAT)
 
Szolnoki MÁV–Videoton FC
15 (Sport Tv)
 
MTK Budapest–BFC Siófok
17
 
Szombathelyi Haladás–Kecskeméti TE-ERECO
17
 
Lombard Pápa–Paksi FC
17
 
ZTE FC–Budapest Honvéd
17.30 (Sport Tv)
 
ÁPRILIS 3. (VASÁRNAP)
 
DVSC-TEVA–Győri ETO FC
17.30 (Sport Tv)
 
 
 
 
22. FORDULÓ
 
ÁPRILIS 8. (PÉNTEK)
 
Vasas–MTK Budapest
17 (Sport Tv)
 
Videoton FC–ZTE FC
19 (Duna Tv)
 
ÁPRILIS 9. (SZOMBAT)
 
BFC Siófok–Ferencváros
15 (Sport Tv)
 
Kecskeméti TE-ERECO–Lombard Pápa
16
 
Paksi FC–Kaposvári Rákóczi
17
 
Győri ETO FC–Szolnoki MÁV
17.30
 
Budapest Honvéd–Szombathelyi Haladás
17.30 (Sport Tv)
 
ÁPRILIS 10. (VASÁRNAP)
 
Újpest FC–DVSC-TEVA
17.30 (Sport Tv)
 
 
 
 
23. FORDULÓ
 
ÁPRILIS 15. (PÉNTEK)
 
Szolnoki MÁV–Újpest FC
17 (Sport Tv)
 
Ferencváros–Vasas
19 (Duna Tv)
 
ÁPRILIS 16. (SZOMBAT)
 
DVSC-TEVA–BFC Siófok
15 (Sport Tv)
 
ZTE FC–Győri ETO FC
17.30 (Sport Tv)
 
Kaposvári Rákóczi–MTK Budapest
18
 
Lombard Pápa–Budapest Honvéd
18
 
Paksi FC–Kecskeméti TE-ERECO
18
 
ÁPRILIS 17. (VASÁRNAP)
 
Szombathelyi Haladás–Videoton FC
17.30 (Sport Tv)
 
 
 
 
24. FORDULÓ
 
ÁPRILIS 22. (PÉNTEK)
 
Győri ETO FC–Szombathelyi Haladás
17 (Sport Tv)
 
Újpest FC–ZTE FC
19 (Duna Tv)
 
ÁPRILIS 23. (SZOMBAT)
 
Videoton FC–Lombard Pápa
15 (Sport Tv)
 
BFC Siófok–Szolnoki MÁV
17
 
Kecskeméti TE-ERECO–Kaposvári Rákóczi
17
 
Vasas–DVSC-TEVA
17.30 (Sport Tv)
 
Budapest Honvéd–Paksi FC
18
 
ÁPRILIS 24. (VASÁRNAP)
 
MTK Budapest–Ferencváros
17.30 (Sport Tv)
 
 
 
 
25. FORDULÓ
 
ÁPRILIS 26. (KEDD)
 
Szombathelyi Haladás–Újpest FC
17 (Sport Tv)
 
Lombard Pápa–Győri ETO FC
18
 
Kecskeméti TE-ERECO–Budapest Honvéd
18
 
Paksi FC–Videoton FC
19 (Sport Tv)
 
ÁPRILIS 27. (SZERDA)
 
Szolnoki MÁV–Vasas
17
 
Kaposvári Rákóczi–Ferencváros
18 (Sport Tv)
 
ZTE FC–BFC Siófok
18
 
DVSC-TEVA–MTK Budapest
19 (Duna Tv)
 
 
 
 
26. FORDULÓ
 
ÁPRILIS 29. (PÉNTEK)
 
Győri ETO FC–Paksi FC
17 (Sport Tv)
 
Videoton FC–Kecskeméti TE-ERECO
19 (Duna Tv)
 
ÁPRILIS 30. (SZOMBAT)
 
Vasas–ZTE FC
15 (Sport Tv)
 
Újpest FC–Lombard Pápa
17.30 (Sport Tv)
 
MTK Budapest–Szolnoki MÁV
18
 
BFC Siófok–Szombathelyi Haladás
18
 
Budapest Honvéd–Kaposvári Rákóczi
18
 
MÁJUS 1. (VASÁRNAP)
 
Ferencváros–DVSC-TEVA
17.30 (Sport Tv)
 
 
 
 
27. FORDULÓ
 
MÁJUS 6. (PÉNTEK)
 
Kecskeméti TE-ERECO–Győri ETO FC
17 (Sport Tv)
 
ZTE FC–MTK Budapest
19 (Duna Tv)
 
MÁJUS 7. (SZOMBAT)
 
Szolnoki MÁV–Ferencváros
15 (Sport Tv)
 
Kaposvári Rákóczi–DVSC-TEVA
17.30 (Sport Tv)
 
Szombathelyi Haladás–Vasas
19
 
Lombard Pápa–BFC Siófok
19
 
Paksi FC–Újpest FC
19
 
MÁJUS 8. (VASÁRNAP)
 
Budapest Honvéd–Videoton FC
17.30 (Sport Tv)
 
 
 
 
28. FORDULÓ
 
MÁJUS 10. (KEDD)
 
Szolnoki MÁV–DVSC-TEVA
17.30 (Sport Tv)
 
BFC Siófok–Paksi FC
18
 
Vasas–Lombard Pápa
18
 
Ferencváros–ZTE FC
20 (Sport Tv)
 
MÁJUS 11. (SZERDA)
 
Újpest FC–Kecskeméti TE-ERECO
17.30 (Sport Tv)
 
MTK Budapest–Szombathelyi Haladás
18
 
Videoton FC–Kaposvári Rákóczi
19
 
Győri ETO FC–Budapest Honvéd
20 (Sport Tv)
 
 
 
 
29. FORDULÓ
 
MÁJUS 13. (PÉNTEK)
 
Paksi FC–Vasas
17 (Sport Tv)
 
ZTE FC–DVSC-TEVA
19 (Duna Tv)
 
MÁJUS 14. (SZOMBAT)
 
Szombathelyi Haladás–Ferencváros
15 (Sport Tv)
 
Budapest Honvéd–Újpest FC
17.30 (Sport Tv)
 
Lombard Pápa–MTK Budapest
19
 
Kaposvári Rákóczi–Szolnoki MÁV
19
 
Kecskeméti TE-ERECO–BFC Siófok
19
 
MÁJUS 15. (VASÁRNAP)
 
Videoton FC–Győri ETO FC
 17.30 (Sport Tv)
 
 
 
 
30. FORDULÓ
 
MÁJUS 20. (PÉNTEK)
 
Vasas–Kecskeméti TE-ERECO
17 (Sport Tv)
 
MÁJUS 21. (SZOMBAT)
 
Ferencváros–Lombard Pápa
15 (Sport Tv)
 
Győri ETO FC–Kaposvári Rákóczi
17.30 (Sport Tv)
 
MÁJUS 22. (VASÁRNAP)
 
DVSC-TEVA–Szombathelyi Haladás
17.30 (Duna Tv)
 
Újpest FC–Videoton FC
17.30 (Sport Tv)
 
Szolnoki MÁV–ZTE FC
17.30
 
BFC Siófok–Budapest Honvéd
17.30
 
MTK Budapest–Paksi FC
 
 

Juhász Attila
Szerző a Flag Polgári Műhely tagja

HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

Mindig naprakészen legfrissebb híreinkből!

Gazdaság (653) Politika (1571) Mozaik (83) Jobbegyenes (1877) Mozi világ (440) Gasztronómia (539) Irodalmi kávéház (491) Vetítő (37) Egészség (50) Szépségápolás (15) Tv fotel (65) Nagyvilág (1452) Emberi kapcsolatok (36) Alámerült atlantiszom (142) Történelem (14) Kultúra (6) Rejtőzködő magyarország (171) Autómánia (61) Flag gondolja (33) Sport (729) Tereb (140) Életmód (1) Mondom a magamét (4877) Titkok és talányok (12) Belföld (5) Heti lámpás (244)
]]>eff]]>
]]>free speech]]>
]]>mti]]>