Ma 2025 február 13. Ella, Linda napja van. Holnap Bálint, Valentin napja lesz.
Bayer Zsolt: Egy velőt rázó történet

Bayer Zsolt: Egy velőt rázó történet

Flag

Szöveg méret

5
Átlag: 5 (1 szavazat)
Normális időkben ilyenkor egy pofon szokott repülni.

„Videó arról, ahogy ököllel arcon vágja az őt tojással megdobáló tinédzsert a szélsőjobbos szenátor”

Na, egy ilyen címben aztán minden benne van! A szegény tinédzser, szemben a „szélsőjobbos szenátorral” – nem kérdés, kinek az oldalán is áll az igazság.

Amúgy: a szegény tinédzser mégis mire számított? Egy puszira, és egy három gombócos fagyira, csoki, vanília, puncs?

Amúgy 2.: Tök rendben van a szenátor reakciója.

Amúgy 3.: Tessék szépen megnézni a vonatkozó felvételt, a 168 óra már leszedte, de a még náluk is idiótább és aljasabb 444-en fent van. Szó sincs ököllel arcon vágásról. A hülye gyerek kap egy pofont. Normális világban és normális időkben ilyenkor ugyanis pofon szokott repülni. Ennyi.

Forrás: ]]>Bádog - Bayer Zsolt blogja]]>

HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

Mindig naprakészen legfrissebb híreinkből!

Nézőpont (1) Történelem (19) Tereb (146) Szépségápolás (15) Politika (1582) Rejtőzködő magyarország (168) Sport (729) Flag gondolja (38) Nagyvilág (1310) Mozi világ (440) Vetítő (30) Heti lámpás (354) Gazdaság (728) Belföld (11) Mondom a magamét (8160) Kultúra (9) Autómánia (61) Jobbegyenes (2929) Egészség (50) Életmód (1) Tv fotel (65) Emberi kapcsolatok (36) Mozaik (83) Irodalmi kávéház (543) Alámerült atlantiszom (142) Titkok és talányok (12) Gasztronómia (539)
]]>eff]]>
]]>free speech]]>
]]>mti]]>