Ma 2026 július 23. Lenke napja van. Holnap Kinga, Kincső napja lesz.
Elpusztítanák a Fideszt

Elpusztítanák a Fideszt

Flag

Szöveg méret

Még nincs értékelve

Minthogy ellenállás egyelőre nincs vagy csupán csekély, Magyar Péter napról napra fokozza a terrort.

Minthogy ellenállás egyelőre nincs vagy csupán csekély, Magyar Péter napról napra fokozza a terrort. Nem konszolidálni óhajtja rémuralmát, hanem végleg megsemmisíteni a politikai ellenfelet. Tegnapra odáig merészkedett a rezsim, hogy pribékjei betörtek az irodaházba, ahol a Fidesz számítógépszervereit tárolják, s lefoglalták a legnagyobb ellenzéki párt teljes kommunikációs rendszerét, adatbázisait. Minden e-mail a markukba került fél pillanat alatt. 

Ne legyenek kétségeink: a lefoglalt adatok a hiperűrugrás sebességével landoltak az illetékes német és brüsszeli elemzőknél, hálózati apparátusoknál. Akik majd szép módszeresen kielemzik, hasznosítják az információkat. Azokra ráeresztik a legfejlettebb mesterséges intelligenciákat. 

További támadási pontokat keresnek. Vagy ürügyeket a támadásra. Ha meg nem találnak, majd koholnak valami újabb Zsolti bácsis, gödi akkugyáras, „gundalfos” mesét. A valóság itt már fabatkát sem ér. Joggal érezhetjük úgy, hogy egy szürreális rémálomba csöppentünk.

Ürüggyel perszer most is előálltak. Az úgynevezett NKA-ügyre mutogatnak, amelyben sok előadóművész kapott sok kulturális támogatást mindenféle programokra. Hogy sikerül-e majd bárkire rábizonyítani, hogy hűtlenül kezelte a közpénzeket, ma még nem tudni. De nem is ez a lényeg. Azért rendezték az egészet, hogy a kivezényelt samesz filmre vegye, amint vezetőszáron, megbilincselve visznek egy középkorú irodista asszonyt meg korábbi polgármestereket. Nem az számít, tényleg vastagon fogott-e a támogatási ceruza, történt-e bűncselekmény, hanem a bilincses képkockák. Hogy beleégjen a retinákba, elmékbe: ezek a fideszesek mind életfogytot érdemlő bűnözők, lám, ott viszik őket bilincsben. Hiába nincs elítélve egy sem, és talán nem is lesz sosem.

El tudják képzelni, mi történik, ha a Fidesz foglalta volna le az MSZP, a DK vagy a Tisza pártszervereit? Pedig nekik még alapos okuk is lett volna például tiszás gépek lefoglalására: elvégre kiderült, ukránok által beszervezett informatikusok mozogtak a pártnál, a Tisza Világ applikációt készítő gyanús ukrán figurák miatt szivárgott ki több százezer magyar ember személyes adata. Orbánék idején mégsem volt szerverfoglalás. A Tisza viszont rögvest megtette.

Nem hiszem, hogy a leszámolást a zugligeti őrült zsarnok vezényli. Inkább Brüsszelből, Berlinből irányíthatják – ahonnan a rettenetes mennyiségű kampánypénzt, titkosszolgálati támogatást, hálózati segítséget kapta a Tisza. 

Ahogyan a lengyel patrióták kiiktatása sem Tusk magánakciója, hanem brüsszeli hadművelet volt. A kuruckodás írmagját is ki akarják irtani itt, a félperiférián. A mi zsarnokunk ugyan őrült és közveszélyes és bosszúra szomjazik, amiért az ő naprendszerének napja nem kezelte őt helyi értékén, ám nincs annyi esze, tapasztalata, hogy egy ilyen politikai megsemmisítést kiterveljen, szisztematikusan kivitelezzen.

Kádár idején „csak” gumibottal ütötték Orbán Viktort. Ám a lila foltok fölszívódnak. A nyers erőszak jobb, mert tisztább, mint ez a sunyi, alantas terror. Ahol egyik nap Bede Zsoltra és fiára törik rá az ajtót, másnap Szakács Istvánt viszik el bilincsben a szerettei mellől, harmadnapon jogállamellenes alaptörvény-módosítással közjogi méltóságokat rúgnak ki, mint egy közép-amerikai banánköztársaságban. A negyediken eltiltják Orbán Viktort, hogy újra miniszterelnök, a rutinos ellenzékieket pedig, hogy újra képviselők legyenek. Ez zsarnokság.

A Tisza rémuralmát a nyakunkra hozó ballib múmiák arra panaszkodnak, hogy ők nem ilyen lovat akartak, nem erre szavaztak. Hát dehogynem. Mi szóltunk előre. 

Borítókép: Magyar Péter (Fotó: Ladoczki Balázs)

Pilhál Tamás - ]]>www.magyarnemzet.hu]]>

HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

Mindig naprakészen legfrissebb híreinkből!

Mondom a magamét (9438) Életmód (1) Irodalmi kávéház (549) Belföld (13) Autómánia (61) Gasztronómia (539) Jobbegyenes (3288) Flag gondolja (43) Vetítő (30) Történelem (21) Emberi kapcsolatok (36) Egészség (50) Alámerült atlantiszom (142) Tv fotel (65) Nézőpont (2) Politika (1587) Mozaik (85) Rejtőzködő magyarország (168) Tereb (146) Sport (731) Heti lámpás (459) Titkok és talányok (12) Szépségápolás (15) Nagyvilág (1313) Kultúra (13) Mozi világ (440) Gazdaság (770)
]]>eff]]>
]]>free speech]]>
]]>mti]]>