Ma 2025 február 23. Alfréd napja van. Holnap Mátyás napja lesz.
Feljutott a csúcsra oxigénpalack nélkül, de azóta nem adott életjelet Varga Csaba

Feljutott a csúcsra oxigénpalack nélkül, de azóta nem adott életjelet Varga Csaba

Flag

Szöveg méret

Még nincs értékelve

Figyelem!

Varga Csaba erdélyi magyar hegymászó elérte a Nanga Parbat 8126 méteres csúcsát vasárnap délután, azonban azóta nem adott életjelet magáról a hegymászó. A Nanga Parbat a világ kilencedik legmagasabb hegycsúcsa, azonban a legveszélyesebbek közé is tartozik – írja a ]]>Mandiner]]>

Varga Csaba pótlólagos oxigén és serpák nélkül ért fel a hegy tetejére, és úgy tudni, onnan meg is kezdte a leereszkedést, azonban azóta már eltelt húsz óra, és nem érkezett újabb információ a hegymászó hollétéről. 

A Hazajáró nevű Facebook-oldal, amely a hegymászó kalandjait követte a hegyen, azt írta, amint lesz bővebb információjuk a mászásról, jelentkezni fognak, azonban ez még nem történt meg. 

Borítókép: Varga Csaba (Forrás: Facebook/Hazajáró)

]]>www.magyarnemzet.hu]]>

HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

Mindig naprakészen legfrissebb híreinkből!

Vetítő (30) Tereb (146) Gazdaság (729) Szépségápolás (15) Mondom a magamét (8173) Politika (1582) Mozi világ (440) Kultúra (9) Életmód (1) Rejtőzködő magyarország (168) Tv fotel (65) Titkok és talányok (12) Sport (729) Belföld (11) Irodalmi kávéház (543) Jobbegyenes (2935) Történelem (19) Gasztronómia (539) Nagyvilág (1310) Flag gondolja (38) Egészség (50) Alámerült atlantiszom (142) Autómánia (61) Nézőpont (1) Emberi kapcsolatok (36) Mozaik (83) Heti lámpás (356)
]]>eff]]>
]]>free speech]]>
]]>mti]]>