Ma 2026 augusztus 05. Krisztina napja van. Holnap Berta, Bettina napja lesz.
Bayer Zsolt: Mennyi kéne?

Bayer Zsolt: Mennyi kéne?

Flag

Szöveg méret

4
Átlag: 4 (1 szavazat)

Takarodjatok.

Havi 2,2 - 2,7 milliós fizetésüket kevesellve felmondott hét traumatológus a zalaegerszegi kórházban.

Traumatológusként amúgy a pandémia nem jelentett számukra többletmunkát. A kórház vezetése nagyon helyesen nem engedett az aljas és becstelen zsarolásnak.
A hét traumatológus pedig szedje nyugodtan a sátorfáját és menjen ki nyugatra. Ott majd kapnak 2,7 millió helyett 3,5 milliót is ( átszámítva), kétszer ennyi munkáért, és az életre (lakás, étel stb.) elkölthetnek minimum kétszer annyit, mint itthon. Semmi gond.

Ha nekik ez kell, takarodjanak. Nem mondom, hogy nem fognak hiányozni, mert az orvos nagy érték. De mint emberek, ezek semekkora űrt sem hagynak majd maguk után. Kiképeztük őket az emberek pénzén, és most a 2,7 millión fanyalogva elmennek.

Szívesen.
Takarodjatok.

Forrás:]]> Bádog - Bayer Zsolt blogja]]>

HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

Mindig naprakészen legfrissebb híreinkből!

Titkok és talányok (12) Heti lámpás (459) Egészség (50) Tv fotel (65) Irodalmi kávéház (549) Mondom a magamét (9462) Kultúra (13) Vetítő (30) Mozaik (85) Flag gondolja (43) Gazdaság (770) Nézőpont (2) Nagyvilág (1313) Rejtőzködő magyarország (168) Politika (1588) Mozi világ (440) Alámerült atlantiszom (142) Életmód (1) Autómánia (61) Szépségápolás (15) Belföld (13) Jobbegyenes (3293) Sport (731) Emberi kapcsolatok (36) Gasztronómia (539) Tereb (146) Történelem (21)
]]>eff]]>
]]>free speech]]>
]]>mti]]>