- 0
Mutatjuk!
Sneider a Jobbik elnöke a párt szombati gyűlésén Orbán Viktornak is üzent.
„Bárki, aki a legerősebb ellenzéki párt élére áll, az lesz a legnagyobb támadásoknak kitéve. Tisztában vagyok ezzel, és innen is üzenem, hogy emberére talált. Engem nem fog megfélemlíteni”
Na de mégis ki félemlíti meg ezt a szerencsétlent? Saját áruló párttársai buktatják le, miközben a Jobbik meg a szavazóit árulja el! Beszéljünk már nyíltan, egyenesen, tisztán!
Kedves Tonyó! Nem vagytok néppártosak, de még csak demokraták sem. Dörgölőztök a libsikhez, azokhoz, akik számotokra eddig vörös posztó volt. Elárultátok a szavazóitokat, elárultátok a hazátokat, egy tál lencséért, majd Simicskával az egérsz országot teleplakátoltátok törvénytelenül, most nem tudtok elszámolni, és szerinted Orbán akar Téged megfélemlíteni?
Szerintem meg hülye vagy, Sneider!