Ma 2025 május 05. Györgyi napja van. Holnap Ivett, Frida napja lesz.
Megüzenték Magyar Péternek, hogy maradjon csendben

Megüzenték Magyar Péternek, hogy maradjon csendben

Flag

Szöveg méret

Még nincs értékelve

Hoppá! A Tisza Párt vezére VIP-ellátást vehetett igénybe a koronavírus-járvány idején.

Rendhagyó beköszönéssel kezdte a Kontextus YouTube-csatornáján megjelent új podcastjét ifjabb Lomnici Zoltán: felidézte a mögöttünk hagyott Covid-világjárvány nehézségeit, egyúttal azt üzente a fanyalgó politikai csoportnak, különösen Magyar Péternek, aki – másokkal ellentétben – VIP-ellátást vehetett igénybe a pandémia idején, hogy maradjon csendben.

Az alkotmányjogász részletesen elemezte, hogy élhet-e elővásárlási joggal Rákosrendezőn a fővárosi önkormányzat, és kifejtette azt is, szerinte miért játszik a főváros fekvőrendőrt a fejlesztés ügyében.

A Lomnici válaszol legutóbbi részéből kiderült, milyen ]]>büntetésre számíthat]]> a magyar iskolákat robbantással fenyegető személy vagy csoport, és az is, mikor vehető komolyan a politikusok kisebb-nagyobb névtelen fenyegetése.

Borítókép: Magyar Péter (Fotó: Polyák Attila)

]]>www.magyarnemzet.hu]]>

HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

Mindig naprakészen legfrissebb híreinkből!

Titkok és talányok (12) Vetítő (30) Heti lámpás (380) Rejtőzködő magyarország (168) Tereb (146) Történelem (19) Kultúra (9) Irodalmi kávéház (543) Szépségápolás (15) Flag gondolja (38) Nagyvilág (1310) Alámerült atlantiszom (142) Mondom a magamét (8297) Emberi kapcsolatok (36) Nézőpont (1) Gasztronómia (539) Tv fotel (65) Politika (1582) Mozaik (83) Jobbegyenes (2968) Sport (729) Gazdaság (735) Életmód (1) Belföld (11) Mozi világ (440) Autómánia (61) Egészség (50)
]]>eff]]>
]]>free speech]]>
]]>mti]]>