Ma 2026 április 12. Gyula napja van. Holnap Ida napja lesz.
Magyar Péter megkapta a kegyelemdöfést, kiderült az újabb hazugság

Magyar Péter megkapta a kegyelemdöfést, kiderült az újabb hazugság

Flag

Szöveg méret

Még nincs értékelve

Gyurcsány embere volt a tettes.

Legutóbb a DK-val kapcsolatban arról írtam, hogy nagy kő esett le az egykori Gyurcsány-párt erős embereinek a szívéről azzal, hogy sikerült országos listát állítaniuk, ezért már bátrabban odamondanak Magyar Péternek.

Gréczy Zsolt különösen sokszor ragad billentyűzetet és szúr oda a Tisza Pártnak. Legutóbb a ]]>következőt írta]]>:

„Megint azzal jönnek majd, hogy én bántom Magyar Pétert, és az jaj, de nagyon kontraproduktív – szerintük –, mert szóvá teszem, ha a DK-ról hazudik. (Meg nyilván a Kutyapártról, amely eddig kedvence volt annak a világnak, amelyik ma Magyart élteti, egészen addig, amíg el nem merészeltek indulni a választáson. Most már szerintük nem jó fejek, nem viccesek és nem progresszívek, hanem Orbánt akarják hatalomban tartani. Émelyítő…) Most éppen arról beszélt The Man, hogy ellenzéki jelöltek ne fogadják el a Fidesz segítségét az ajánlásgyűjtés utolsó napjaiban.”

Gréczy nem finomkodott, és már ő is meglehetős iróniával The Mannek nevezte posztjában Magyar Pétert.

Gyurcsány egykori táskahordozója itt nem állt meg, a ]]>következőket írta]]> egyik friss posztjában Magyar Péterről, megadva neki a kegyelemdöfést: 

„Nem az a baj, hogy kint van a plakátja. Szerintem ez a természetes. De miért nem tud 5 percig érvényes igazat mondani? Azt állította, hogy a Tiszának nem lesznek plakátjai, majd csak magánházak kerítésein, mert ez az óellenzék stílusa, és különben is, szellemi környezetszennyezés. Erre ma ez jön velem szemben… Mondom, nem a plakát a baj. Csak hogy folyton kábít, hazudik, manipulál.”

Jelentős vihar kezd kialakulni a baloldalon, hatalmas verseny lesz a szavazókért.

Magyarék Ukrajna oldalán állva küzdenek, Dobrevék pedig a határon túli magyarokat vették célba.

Nem kérdés, hogy a Fidesz a biztos választás!

Borítókép: Magyar Péter (Fotó: KISBENEDEK ATTILA/AFP)

Csépányi Balázs - ]]>www.magyarnemzet.hu]]>

HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

Mindig naprakészen legfrissebb híreinkből!

Politika (1586) Életmód (1) Jobbegyenes (3250) Kultúra (11) Mozaik (84) Egészség (50) Történelem (21) Irodalmi kávéház (549) Gazdaság (768) Emberi kapcsolatok (36) Nézőpont (2) Tv fotel (65) Sport (730) Mozi világ (440) Gasztronómia (539) Szépségápolás (15) Titkok és talányok (12) Belföld (13) Tereb (146) Vetítő (30) Heti lámpás (438) Nagyvilág (1312) Flag gondolja (43) Mondom a magamét (9241) Rejtőzködő magyarország (168) Autómánia (61) Alámerült atlantiszom (142)
]]>eff]]>
]]>free speech]]>
]]>mti]]>