Ma 2025 február 06. Dorottya, Dóra napja van. Holnap Tódor, Rómeó napja lesz.
Bayer Zsolt: Csak az a nyomorult nem fogja érteni, akinek szól

Bayer Zsolt: Csak az a nyomorult nem fogja érteni, akinek szól

Flag

Szöveg méret

1
Átlag: 1 (1 szavazat)
Egy sóhaj a keresztért!

"Számomra és remélem, hogy - eltekintve néhány elszigetelt esettől - a Magyarországon élő emberek többsége számára, a vallási szimbólumok szabad viselése olyan természetes, láthatatlan, de mégis nélkülözhetetlen feltétele a normális életnek, mint a lélegzetvétel. Bízom abban, hogy ez - sokunk örömére és megelégedésére - így marad a jövőben is."

Egy sóhaj a keresztért!

Számomra, és remélem, hogy - eltekintve néhány elszigetelt esettől - a Magyarországon élő emberek többsége számára, a vallási szimbólumok szabad viselése olyan természetes, láthatatlan, de mégis nélkülözhetetlen feltétele a normális életnek, mint a lélegzetvétel. Bízom abban, hogy ez - sokunk örömére és megelégedésére - így marad a jövőben is.

Ugyanakkor: a szekularizáció indokolatlan és téves felemlegetésének jelensége mögött egyértelműen és jól kit...

]]>Továbbiak]]>

Forrás: ]]>Bádog: Bayer Zsolt blogja]]>

HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

Mindig naprakészen legfrissebb híreinkből!

Belföld (11) Mozaik (83) Gazdaság (728) Mozi világ (440) Egészség (50) Tv fotel (65) Történelem (19) Vetítő (30) Emberi kapcsolatok (36) Autómánia (61) Sport (729) Nagyvilág (1310) Politika (1582) Titkok és talányok (12) Heti lámpás (353) Gasztronómia (539) Jobbegyenes (2925) Szépségápolás (15) Flag gondolja (38) Alámerült atlantiszom (142) Irodalmi kávéház (543) Életmód (1) Kultúra (9) Mondom a magamét (8150) Rejtőzködő magyarország (168) Nézőpont (1) Tereb (146)
]]>eff]]>
]]>free speech]]>
]]>mti]]>