Ma 2025 április 28. Valéria napja van. Holnap Péter napja lesz.
Bayer Zsolt: Tényleg?

Bayer Zsolt: Tényleg?

Flag

Szöveg méret

5
Átlag: 5 (1 szavazat)
Donáth Annácska most durván csőbe lett húzva!

" Az igazi művész mindig szabad" - jelentette ki Donáth Anna, a hülye liba prototípusa. "Egyre többen mondják, hogy nem szívnak egy levegőt az önkény zsoldosaival" - tette még hozzá. Tényleg? És ezt a Székely Gábornak is elmondtad már?

]]>Az igazi művész mindig szabad]]>

„Az igazi művész mindig szabad. Minél jobban korlátozzák, minél több paranccsal nyomasztják, annál hangosabb.

Az SZFE tanárai emelt fővel végrehajtott távozásukkal, fiatal hallgatói a nyílt szembeszegüléssel bizonyították: ők szabad művészek.

Olyanok, amelyek az új helytartóik soha nem lesznek.

Kivételes, de nem egyedi eset: egy hónapja az Index bátor újságírói álltak fel, amikor végérvényesen megjelent náluk a hatalom.

Forrás: ]]>Bádog - Bayer Zsolt blogja]]>

HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

Mindig naprakészen legfrissebb híreinkből!

Emberi kapcsolatok (36) Flag gondolja (38) Történelem (19) Nézőpont (1) Kultúra (9) Sport (729) Gasztronómia (539) Autómánia (61) Tv fotel (65) Irodalmi kávéház (543) Egészség (50) Vetítő (30) Mondom a magamét (8294) Politika (1582) Titkok és talányok (12) Szépségápolás (15) Tereb (146) Alámerült atlantiszom (142) Rejtőzködő magyarország (168) Gazdaság (735) Nagyvilág (1310) Belföld (11) Mozaik (83) Mozi világ (440) Heti lámpás (375) Jobbegyenes (2966) Életmód (1)
]]>eff]]>
]]>free speech]]>
]]>mti]]>