www.flagmagazin.hu
Közzétette: www.flagmagazin.hu (https://flagmagazin.hu)

Címlap > Itt a dráma: A DK-s Bősz Anett férje beadatta magának a Szputnyikot

Itt a dráma: A DK-s Bősz Anett férje beadatta magának a Szputnyikot

Itt a dráma: A DK-s Bősz Anett férje beadatta magának a Szputnyikot

2021 április 07. Flag

Szöveg méret

  • 0
5
Átlag: 5 (1 szavazat)

Feri ennek nem fog örülni....

„Az ünnep alatt sorra került vakcina-szállítmány Oroszországból jött, csakúgy, mint apai dédnagymamám. Nekem ezért sem volt bizalmatlanságom a Szputnyikkal szemben.  Jó volna, ha a központi kommunikáció is inkább a kölcsönös bizalmat, nem a bizalmatlanságot építené”

– ezzel az idióta szöveggel ]]>tette ki]]> Csőzik László, Érd polgármestere az oltásáról szóló hírt.

A Demokratikus Koalíció politikusának, Bősz Anettnek a szíve választottja például szilveszterkor(!) még arról ]]>írt]]>, hogy „és reménykedhetünk, hogy egyre több, az európai hatóságok által ellenőrzött, engedélyezett vakcina érkezésével és – ha végre tényleg beindul – az oltási kampánnyal vidámabb lesz a következő felvonás.”

Miközben pedig Csőzik elfogadta a Szputnyik V-vakcinát, aközben talán az ő postaládájukban is ott figyel nejének DK-s oltásellenes kampánykiadványa. Tudják, ez az, amelynek harmadik oldalán olvasható a következő aljas szöveg:

„A DK polgármesterei levelet írtak Kásler Miklós miniszternek, hogy a kerületeikbe csak olyan vakcinákat küldjenek, amelyeket engedélyezett az Európai Gyógyszerhatóság”.

Tehát továbbra is az a helyzet, hogy a balos elit magának beadatja az oltást, akár az oroszt is, de közben a magyarokat lebeszélné erről. Az érdi, diósdi és környékbeli választóknak egy év múlva azt is mérlegelniük kell majd, hogy olyan képviselőt akarnak-e Bősz Anett személyében, aki járványidőszakban álhírt ]]>terjesztett]]>, aki gyakorlatilag 220 ezer (!) halottal ]]>riogatott]]> , és aki addig támadta a keleti vakcinát, amíg a férje fel nem vette.

Forrás: Drot.info

]]>www.vadhajtasok.hu]]>

Tisztelt olvasók!
Legyenek olyan kedvesek és támogassák "lájkukkal" a Flag Polgári Magazin Twitter oldalát a következő címen: https://twitter.com/syracuse73. illetve a Facebook oldalát pedig az alábbi címen: https://www.facebook.com/flagmagazin
- Minden "lájk számít, segíti a magazin működését!

Köszönettel és barátsággal!

www.flagmagazin.hu

Magyar Menedék

Ajánló