www.flagmagazin.hu
Közzétette: www.flagmagazin.hu (https://flagmagazin.hu)

Címlap > Budapest „megmentője”: Soros György

Budapest „megmentője”: Soros György

Budapest „megmentője”: Soros György

2020 április 02. Flag

Szöveg méret

  • 0
Még nincs értékelve
Gyuri bácsi a Városházán!

Karácsony Gergely Facebook-oldalán közölte a jó hírt, miszerint Soros György „egymillió eurót adományoz Budapestnek a koronavírus elleni védekezéshez”.

Persze, szokták mondani, hogy ajándék lónak ne nézd a fogát és mindenképpen örülünk, hogy az adománynak köszönhetően a fővárosi egészségügyi ellátás ki lesz segítve (elvileg). DE!

Érdekes tény, hogy a liberálisok mecénása azt az egymillió eurót Karácsony Gergelynek adta. Nem Magyarországnak, nem a magyar kórházaknak, nem a magyar egészségügyben dolgozóknak, nem az önkormányzatoknak, hanem csak és kizárólag Budapestnek.

Emellett további figyelemreméltó rész, ahol a főpolgármester ezt írja: „nagy könnyebbséget jelent az adomány, mert a fővárosnak és a kerületeknek is jelentősen csökkennek a bevételei, miközben nyilvánvalóan többet költünk, van olyan kerület, ahol megsokszorozta a polgármester a szociális juttatásokat”.

A kerületekben a polgármesterek nem csak a szociális juttatásokat, hanem a saját, helyetteseik és képviselőik fizetését is jócskán megsokszorozták. Persze a spórolás máshogy történik, a tömegközlekedési eszközök mától ritkábban járnak (had tömörüljenek fel az emberek), továbbra is fizetünk a parkolásért, nem számít, hogy biztonságosabb körülmények között utazhatnál a munkahelyedre – koronavírus ide vagy oda, a zöld Budapest és a fák fontosabbak!

]]>https://conservativeshot.blogstar.hu/]]>

Tisztelt olvasók!
Legyenek olyan kedvesek és támogassák "lájkukkal" a Flag Polgári Magazin Twitter oldalát a következő címen: https://twitter.com/syracuse73. illetve a Facebook oldalát pedig az alábbi címen: https://www.facebook.com/flagmagazin
- Minden "lájk számít, segíti a magazin működését!

Köszönettel és barátsággal!

www.flagmagazin.hu

Magyar Menedék

Ajánló