www.flagmagazin.hu
Közzétette: www.flagmagazin.hu (https://flagmagazin.hu)

Címlap > Kunhalmi újabb pávatánca

Kunhalmi újabb pávatánca

Kunhalmi újabb pávatánca

2019 április 11. Flag

Szöveg méret

  • 0
Még nincs értékelve
A Sas-kabaré smafu, ehhez a nőhöz képest...

Sorsdöntőnek nevezte a májusi európai parlamenti választásokat a Magyar Szocialista Párt (MSZP) országos választmányának elnöke szerdai debreceni sajtótájékoztatóján.

Kunhalmi Ágnes hangsúlyozta: a választás tétje, hogy az Európai Unióban megerősödnek-e az „öncélú nacionalisták”, és Európa visszatér a történelem egy korábbi fejlődési szintjére, vagy a demokratikus erők kerülnek többségbe.

Hozzátette: az unió nemzeteinek csak akkor van jövőjük, ha az integrációt tovább erősítik. „Más nemzetállamokkal együttműködve, összekapaszkodva tudjuk őrizni Európa békéjét, népei biztonságát, jólétét” – fogalmazott, hozzáfűzve, hogy a magyar nemzet függetlenségét „nem az ökölbe szorított kéz politikájával” lehet megmenteni.

Kunhalmi Ágnes szerint ha a választáson a nacionalisták, a „Le Penek, Orbánok, Salvinik és Kaczynskik” törnek előre, Európa népei bizonytalan jövő elé néznek, félthetik biztonságukat, jólétüket és szuverenitásukat is.

Azt mondta, az MSZP-Párbeszéd az egyetlen szövetség Magyarországon, amely közös listát tudott alakítani az európai parlamenti választásra. Amennyiben bizalmat kapnak az emberektől, küzdeni fognak a földalapú támogatások növeléséért, az európai szintű, 750 eurós minimális bérért, a 300 eurós minimális nyugdíjért, a 150 eurós családi pótlékért, és azért, hogy az áfakulcs 20 százalékra csökkenjen Magyarországon – ígérte Kunhalmi Ágnes.

Újságírói kérdésre válaszolva elmondta: a választáson az MSZP-Párbeszéd legalább három hely megszerzését tűzte ki célul.

]]>Magyarország ]]> / 2019.04.10.
]]>www.demokrata.hu]]>

Tisztelt olvasók!
Legyenek olyan kedvesek és támogassák "lájkukkal" a Flag Polgári Magazin Twitter oldalát a következő címen: https://twitter.com/syracuse73. illetve a Facebook oldalát pedig az alábbi címen: https://www.facebook.com/flagmagazin
- Minden "lájk számít, segíti a magazin működését!

Köszönettel és barátsággal!

www.flagmagazin.hu

Magyar Menedék

Ajánló