www.flagmagazin.hu
Közzétette: www.flagmagazin.hu (https://flagmagazin.hu)

Címlap > Salvini: őrültség lenne a Fidesz kizárása

Salvini: őrültség lenne a Fidesz kizárása

Salvini: őrültség lenne a Fidesz kizárása

2019 március 12. Flag

Szöveg méret

  • 0
5
Átlag: 5 (1 szavazat)
"Üzenetet küldtem Orbán Viktornak"

Matteo Salvini olasz belügyminiszter, a Liga elnöke Milánóban tartott sajtótájékoztatót.

A bevándorlásellenes politikus elmondta, telefonon beszélt a magyar kormányfővel, a Fidesz elnökével, Orbán Viktorral.

Üzenetet küldtem Orbán Viktornak: tudok az EPP-ben (Európai Néppárt - a szerk.) zajló vitáról és arról is, hogy a döntés március 20-án születik, de szerintem őrültség, ha a Néppárt megfosztja magát egy demokratikusan megválasztott miniszterelnöktől"

- fogalmazott az olasz miniszterelnök-helyettes. Hozzátette, a Liga párbeszédet folytat Orbán Viktorral, akivel "pozitív volt és marad a kapcsolatom mindentől függetlenül". Leszögezte: pártja lesz a májusi EP-választások utáni Európa hajtóereje, a Liga viszonyítási pontnak számít majd az egész kontinensen.

Nagy Gábor - ]]>www.888.hu]]>

Tisztelt olvasók!
Legyenek olyan kedvesek és támogassák "lájkukkal" a Flag Polgári Magazin Twitter oldalát a következő címen: https://twitter.com/syracuse73. illetve a Facebook oldalát pedig az alábbi címen: https://www.facebook.com/flagmagazin
- Minden "lájk számít, segíti a magazin működését!

Köszönettel és barátsággal!

www.flagmagazin.hu

Magyar Menedék

Ajánló