www.flagmagazin.hu
Közzétette: www.flagmagazin.hu (https://flagmagazin.hu)

Címlap > Bayer Zsolt: Ezek elmebetegek...

Bayer Zsolt: Ezek elmebetegek...

Bayer Zsolt: Ezek elmebetegek...

2018 október 20. Flag

Szöveg méret

  • 0
5
Átlag: 5 (1 szavazat)
...vagy csak gazemberek. Esetleg mindkettő.
De egy biztos: a mai hivatalos ukrajnàval egyszerűen lehetetlen szóba állni. És ez az igazi tragédia. Valamint az a százötvenezer magyar, akiket ezek a kőbaltás véglények túszul ejtettek. Persze brüsszeli akaratra és brüsszeli szándék szerint. 

Erre pedig tényleg nincs bocsánat.

]]>Hihetetlen büntetés a vb-t nyert kárpátaljai focistáknak: Kitiltották őket Ukrajnából – hivatalos]]>

Megszületett a végleges döntés az úgynevezett Conifa-világbajnokságon történtek után: 14 játékost tiltottak ki Ukrajnából, többek között a kilencszeres válogatott Sándor Györgyöt is, akit így a sporttól is eltiltottak.

]]>Korábban már beszámoltunk arról]]>, hogy nyár elején óriási botrány kezdett kibontakozni azután, hogy Kárpátalja megnyerte a FIFA által el nem ismert labdarúgó-szövetségek (CONIFA) világbajnokságát. Június elején az ukrán sportminiszter, Ihor Zhdanov ugyanis szeparatista cselekedetek miatt eljárást kezdeményezett. A tornát szervező CONIFÁ-t (az Állam Nélküli Népek Labdarúgó Szövetségét) már értesítette is a vizsgálatról az Ukrán Labdarúgó Szövetség.

Az ukrinform.ua az ukrán állami közmédiára hivatkozva azt írja, a héten megszületett a végleges döntés az ügyben.

AZ UKRÁN LABDARÚGÓ SZÖVETSÉG ELLENŐRZŐ- ÉS FEGYELMI BIZOTTSÁGÁNAK DÖNTÉSE ÉRTELMÉBEN A JÚNIUSI TORNÁN RÉSZT VEVŐ 14 JÁTÉKOS – TÖBBEK KÖZÖTT A VIDEOTONBAN ÉS AZ ÚJPESTBEN PÁLYAFUTÁSA SORÁN MEGFORDULÓ 9-SZERES VÁLOGATOTT SÁNDOR GYÖRGY – SOHA TÖBBET NEM FOCIZHAT UKRAJNÁBAN, VALAMINT A SPORTHOZ KÖTHETŐ ADMINISZTRATÍV MUNKÁT SEM VÉGEZHET.

A csapat útját szervezők és a csapatban levő magyar állampolgárokat örökre kitiltják Ukrajna területéről.

Az ukrán szövetség alelnöke, Vadim Kostyucsenko azzal indokolta a döntést, hogy a kárpátaljai csapat részvétele a COINFA-világbajnokságon rontotta az Ukrán Labdarúgó Szövetség hírnevét.

csakfoci.hu

Forrás: ]]>Bádog - Bayer Zsolt blogja]]>

Tisztelt olvasók!
Legyenek olyan kedvesek és támogassák "lájkukkal" a Flag Polgári Magazin Twitter oldalát a következő címen: https://twitter.com/syracuse73. illetve a Facebook oldalát pedig az alábbi címen: https://www.facebook.com/flagmagazin
- Minden "lájk számít, segíti a magazin működését!

Köszönettel és barátsággal!

www.flagmagazin.hu

Magyar Menedék

Ajánló