www.flagmagazin.hu
Közzétette: www.flagmagazin.hu (https://flagmagazin.hu)

Címlap > Verhofstadt esete a trágyadombbal

Verhofstadt esete a trágyadombbal

Verhofstadt esete a trágyadombbal

2019 március 13. Flag

Szöveg méret

  • 0
5
Átlag: 5 (1 szavazat)
Nagy lehet a pánik a Brüsszelben.

]]>Interjút adott ]]>a 168 Órának Guy Verhofstadt. A migránspárti belga politikus, aki már többször nekiment a magyar kormánynak és személy szerint Orbán Viktornak is, most ismét akcióba lépett.

"Elég csak megnézni a híreket a magyar állami műsorszolgáltató, az MTVA csatornáin ahhoz, hogy képet kapjunk arról, miféle párhuzamos univerzumot hozott létre a Fidesz, hogy elhitesse a szavazóival, valójában abban élnek." – mondta az interjúban.

Nem nehéz kitalálni az információinak forrását, hiszen papagájként mondta föl a hazai Soros-barát ellenzék tipikus mantráit.

Nagy lehet a pánik a brüsszeli migránssimogató Soros-brigádokban a jövő évi európai választások miatt, mert Verhofstadt ezúttal odáig merészkedett, hogy személyében próbálta megsérteni a magyar miniszterelnököt:

"Orbánt a politika trágyadombjára kell küldeni új, populista barátaival együtt."

Nos kedves Guy, innen üzenjük Önnek és az egész Soros-barát bevándorláspárti csapatnak, hogy a nemzetközi tendenciákat megfigyelve sokkal inkább Önöknek van kiparcellázva egy jó meleg hely azon a bizonyos trágyadombon.

Mert Petőfi Sándor örökbecsű szavaival élve:

"Az idő igaz, s eldönti, ami nem az."

Csépányi Balázs
 

Tisztelt olvasók!
Legyenek olyan kedvesek és támogassák "lájkukkal" a Flag Polgári Magazin Twitter oldalát a következő címen: https://twitter.com/syracuse73. illetve a Facebook oldalát pedig az alábbi címen: https://www.facebook.com/flagmagazin
- Minden "lájk számít, segíti a magazin működését!

Köszönettel és barátsággal!

www.flagmagazin.hu

Magyar Menedék

Ajánló